You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

FAQ


Модуль видалення пилу з приймачем інфрачервоного випромінювання можна використовувати постійно, як правило, його не потрібно замінювати та його можна мити. Відповідно до фактичного стану кондиціонера, просто почистьте його самостійно або за запитом додатка.

Крім того, видаляйте пил з емітера негативних іонів на правій внутрішній стінці повітропроводу сухою щіткою або іншими предметами.


◆ Функціональний опис:

Метою цієї функції є очищення внутрішнього і зовнішнього теплообмінників.


◆ Вхід і вихід:

1. Щоб увімкнути цю функцію, натисніть кнопку «САМООЧИЩЕННЯ». На панелі внутрішнього блоку і на пульті дистанційного керування буде зображено значок "CL".

2. Кондиціонер спочатку проводить самоочищення внутрішнього теплообмінника, а потім через деякий час - зовнішнього теплообмінника, весь цикл триває 20-30 хвилин.

3. Ця функція буде вимкнена автоматично після подвійного звукового сигналу, після чого пристрій повертається у вихідне положення.

4. У процесі роботи САМООЧИЩЕННЯ, повторне натискання кнопки неприпустимо і не дозволить вимкнути функцію, натисніть кнопку «Живлення» або перейдіть в інший режим для виходу.