You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Реєстрація товару

Гарантія

На кондиціонери розширеної гарантії за умови реєстрації гарантійного талона на сайті і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговуванняНа водонаргевачі розширеної гарантії за умови реєстрації гарантійного талона на сайті і своєчасного проведення регламентного сервісного обслуговування


Розширена гарантія (реєструйте тут > Реєстрація товару)

Шановні покупці!

Корпорація «Хайер», адреса: офіс S401, Хайер Бренд Білдінг, Хайер Індастрі парк Хай-тек зон, Лаошан Дистрикт Циндао, Китай (off. S401, Haier Brand Building, Haier Industry Park Hi- Tech Zones, Laoshan District Qingdao, China) вдячна за ваш вибір. Продукція Haier, призначена для продажу на території України, виготовлена ​​з урахуванням умов експлуатації і пройшла сертифікацію на відповідність технічним вимогам.

Щоб уникнути непорозумінь в питаннях Гарантії, зберігайте протягом усього гарантійного терміну експлуатації документи про товар:

  • фіскальний чек або рахунок-фактуру;
  • інструкцію по експлуатації пристрою;
  • правильно заповнений гарантійного талон;
  • інші документи про продаж.


Бойлери. Протягом 12 місяців з дня передачі товару споживачеві, виробник несе гарантійні зобов'язання за умови дотримання правил установки і експлуатації виробу. Розширена гарантія на сім років діє за умови проведення сервісного обслуговування, але не пізніше 12 місяців з дня передачі товару споживачеві. Всі позначки про Сервісу, як і в випадку з кондиціонерами Haier, заносять в журнал гарантійного талона.


Допомога по телефону або поштою

Якщо виникли проблеми в отриманні сервісної підтримки Haier, або саме зараз ви не можете зареєструвати гарантійний талон - зателефонуйте інформаційного центру або просто напишіть нам!

0-800-21-30-20 або [email protected]