You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Товар за зниженими цінами



Водонагрівач ES100V-F1(R)-30%

Дефект: Немає оригінальної целофановою упаковки, залишки скотча на лицьовій стороні, немає кріпильних анкерів, пошкоджено захисний пінопласт. Сенсор і швидке нагрівання На фронтальній частині бойлера винесена електронна панель для управлінн..

6367 грн

Водонагрівач ES100V-F1(R)-30%(#2)

Дефект: Комплектний, залишки скотча на лицьовій стороні, немає захисної плівки на дисплеї, невелика подряпина на пластику дисплея. Сенсор і швидке нагрівання На фронтальній частині бойлера винесена електронна панель для управління температу..

6367 грн

Водонагрівач ES100V-F1(R)-30%(#3)

Дефект: залишки скотча на лицьовій стороні. Сенсор і швидке нагрівання На фронтальній частині бойлера винесена електронна панель для управління температурним режимом водонагрівача. За прискорений нагрів відповідає функція «Fast Saving».&nbs..

6367 грн

Водонагрівач ES10V-Q1(R)-30%

Дефект: Комплектний, ледь помітна потертість на лицьовій стороні, пошкоджена картонна упаковка. Вдалий варіант для тих, хто шукає бойлер малого обсягу. Всього 10 літрів! Універсальний монтаж забезпечена установкою водонагрівача над, або під мийк..

1860 грн

Водонагрівач ES15V-Q1(R)-30%

Дефект: Комплектний, немає оригінальної целофановою упаковки, невелика потертість на лицьової сторони Компактність і універсальність Вдалий варіант для тих, хто шукає бойлер малого обсягу. Всього 15 літрів! Універсальний монтаж забезпечена ..

3388 грн

Водонагрівач ES15V-Q1(R)-30%(#2)

Дефект: Комплектний, залишки скотча на лицьовій стороні Компактність і універсальність Вдалий варіант для тих, хто шукає бойлер малого обсягу. Всього 15 літрів! Універсальний монтаж забезпечена установкою водонагрівача над, або під мийку.&n..

3388 грн

Водонагрівач ES15V-Q1(R)-30%(#3)

Дефект: Комплектний, ледве помітні залишки скотча на лицьовій стороні Компактність і універсальність Вдалий варіант для тих, хто шукає бойлер малого обсягу. Всього 15 літрів! Універсальний монтаж забезпечена установкою водонагрівача над, аб..

3388 грн

Водонагрівач ES30V-Q1(R)-30%

Дефект: Комплектний, подряпини ззаду в місці кріплення, залишки скотча на лицьовій стороні  Компактність і універсальність Вдалий варіант для тих, хто шукає бойлер малого обсягу. Універсальний монтаж забезпечена установкою водонагрівач..

2666 грн

Водонагрівач ES30V-Q1(R)-30%(#2)

Дефект: Комплектний, подряпина на корпусі, залишки скотча на лицьовій стороні Компактність і універсальність Вдалий варіант для тих, хто шукає бойлер малого обсягу. Універсальний монтаж забезпечена установкою водонагрівача над, або під мийк..

2666 грн

Водонагрівач ES50V-F1(R)-30%

Дефект: Подряпини ззаду на корпусі і в місцях кріплення, багато залишків клею від рекламних наклейок Сенсор і швидке нагрівання На фронтальній частині бойлера винесена електронна панель для управління температурним режимом водонагрівача. За..

5082 грн

Водонагрівач ES50V-F1(R)-30%(#2)

Дефект: Комплектний, залишки скотча на лицьовій стороні, немає захисної плівки на дисплеї, цапапіни в місці кріплення Сенсор і швидке нагрівання На фронтальній частині бойлера винесена електронна панель для управління температурним режимом ..

5082 грн

Водонагрівач ES80V-F1(R)-30%(#2)

Дефект: Комплектний, залишки скотча на лицьовій стороні, невеликі подряпини в місці кріплення, пошкодження в районі верхньої кришки. Сенсор і швидке нагрівання На фронтальній частині бойлера винесена електронна панель для управління темпера..

5792 грн

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)