You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Про Haier

Haier має 7 основних брендів побутових приладів у всьому світі: HAIER, CASARTE, LEADER, AQUA, FISHER & PAYKEL, SANYO'S SOUTHEAST, GENERAL ELECTRIC APPLIANCES та CANDY. Всі разом вони складають своєрідну інноваційну екосистему, в рамках якої фахівці різних галузей вільно обмінювались знаннями та досвідом.

1984

У великому китайському місті Ціндао заснована компанія Haier. На той момент основним напрямком Haier було виробництво високоякісного холодильного обладнання. Директор компанії Чжан Жуймінь робить ставку на якість, а не на обсяги виробництва.

1986

Haier відкриває найбільший у всьому Китаї технологічний парк з виробництва кондиціонерів і побутової техніки.

Компанія значно розширює асортимент і стає першим китайським виробником побутової техніки, який отримує на виробництво сертифікат за стандартом ISO.


1988

Компанія отримує першу національну премію в галузі якості. Haier виходить на лідерські позиції в КНР з виробництва холодильників, а зростання рівня продажів становить 80% щорічно.


1993

Знаменна подія для Haier — досягнувши успіху в Китаї, компанія виходить на міжнародний фондовий ринок. Вже через рік після цього кроку, Haier успішно представляє свою продукцію на престіжній міжнародній виставці «Експо» в США.


1996

Haier відкриває виробничі потужності за кордоном. Початковою позначкою стає виробництво в Індонезії, а на наступний рік до нього приєднуються заводи Haier на Філіппінах і в Малайзії.1999

Компанія Haier виходить на міжнародну арену. Запускаються промислові парки і виробничі підприємства в США, Італії, Таїланді, Тунісі, Пакистані, Йорданії та інших країнах.
2001

Haier відкриває власний науково-дослідний інститут.

У нього входять лабораторії шумових характеристик, лабораторія теплофізичних властивостей, вібролабораторія, лабораторії тестування електродвигунів і побутової техніки, а також інші наукові центри. Інновації стають одним з пріоритетів — на сьогодні Haier належить вже більше 10 000 сертифікованих патентів.

Дохід компанії тільки в Сполучених Штатах досягає 200 мільйонів доларів США, а сукупний дохід оцінюється в 7 мільярдів доларів США. Для розміщення співробітників американського представництва компанія купує будівлю в самому серці Манхеттена.2007

Haier успішно співпрацює з найбільшими мережами магазинів з продажу побутової техніки в Україні. Щоб познайомити українців зі своєю продукцією, компанія провадить масштабну рекламну кампанію із залученням провідних каналів телебачення.

На цей час Haier вже визнано другим (після Whirlpool) виробником холодильників в світі і найбільшим китайським брендом побутової техніки. Крім того, Haier стає стратегічним партнером Національної баскетбольної асоціації і гонок серії NASCAR і офіційним спонсором Олімпійських ігор-2008.


2010

Haier продовжує розвивати мережу торговельних представництв по всьому світу. Мережа компанії налічує понад 80 зарубіжних філій, і їх кількість постійно зростає.

В цьому ж році Haier входить до списку найбільш конкурентних компаній планети, та займає почесне 28-ме місце.2011

Науково-дослідний центр Haier отримує звання кращого недержавного науково-дослідного інституту в КНР.2012

Haier купує виробника побутової техніки Sanyo’s Southeast Asia і всього за 8 місяців виводить його з кризи.

Ще через рік компанія набуває великий новозеландський бренд Fisher & Paykel — виробника техніки класу люкс. Haier послідовно бере участь у розробці міжнародних стандартів — зараз на рахунку компанії вже 447 міжнародних стандартів якості.2013

Компанія помітно розширює свою присутність в глобальній мережі інтернет.

Головними пріоритетами Haier в цьому напрямку стають розробка сервісу інтернет-продажів і створення професійних інтернет-ресурсів.


2015

Haier в сьомий раз очолює глобальний рейтинг виробників великої побутової техніки за даними Euromonitor, при цьому частка компанії в світових роздрібних продажах вперше перевищує 10%. Щорічне зростання онлайн-торгівлі становить 200%.

Haier також очолює рейтинги Euromonitor International за трьома категоріями: холодильне обладнання, побутові прилади для прання білизни та електричні холодильники для вина.

У 2015 році Чжан Жуймінь, голова ради директорів Haier, входить в список «Thinkers 50», який можна порівняти з премією «Оскар» в галузі глобального управлінського мислення.

Асортимент компанії вже налічує тисячі найменувань — від кондиціонерів та пральних машин до ноутбуків і смартфонів.


2016

На початку року Haier набуває GE Appliances — підрозділ побутової техніки компанії General Electric, провідного виробника побутової техніки в США. В результаті об’єднання двох гігантів утворюється новий світовий лідер з виробництва побутової техніки.

Одночасно з цим Haier відкриває своє перше офіційне представництво кліматичної техніки Haier в Україні.HAIER В УКРАЇНІ

Продукція Haier вперше з'явилася в Україні на початку 2000-х. Завдяки активному розвитку продажів, компанія швидко завоювала довіру українських споживачів і до 2007 року стала однією з найбільш популярних марок побутової техніки. У 2017 році компанія повернулася на ринок України в рамках розширення своєї присутності в Європі. Будучи світовим лідером в області виробництва великої побутової техніки, Haier представляє в Україні найсучасніші моделі пральних машин, холодильників та іншої техніки.

МЕРЕЖА HAIER

25 122 106
Індустріальних Парків Продуктивних Підприємств Маркетингових Центрів


Мережа Haier володіє науково-дослідними центрами, що знаходяться в місті Ціндао, Китай. У нього входять 25 індустріальних парків, 122 продуктивних підприємств, 106 маркетингових центрів по всьому світу та торгових мереж у понад 160 країн та регіонах світу.

Головний офіс науково-дослідного центру Haier знаходиться в місті Ціндао, Китай.


Науково-дослідний центр та лабораторії Haier

У нього входять понад 120 лабораторій, включаючи психрометричні, калометричні, хімічні, лабораторію з вивчення акустики і вібрації, лабораторії по електромагнітної сумісності, а також окремі лабораторії по випробовуванню теплообмінників, компресорів та ін.У лабораторіях можна проводити більше 600 випробувань за міжнародними стандартами ISO, IEC, EN, CISPR, ANSI та ін., що дозволяє забезпечити відповідність обладнання вимогам країн Європи, Азії, Америки, Австралії, Близького Сходу і ще 100 країн і регіонів. Науково-дослідний центр Haier також має найвищу в світі вежу для тестування довжини магістралі трубопроводів – 106 м заввишки. Найбільший Центр розробок і досліджень Haier AC в Китаї загальною площею 67 000 м2 був введений в експлуатацію в березні 2014 року.