Використання кондиціонера взимку, в дощ, грозу, мороз

Кондиціонер взимку, під час дощу, грози, снігу

Ми звикли, що кондиціонери зазвичай працюють влітку і терпеливо чекають свого часу взимку. А думка про обігрів кондиціонером часто асоціюється з тим, що пристрій вийде з ладу. Такі ж думки виникають про роботу кондиціонера під час дощу, зливи, снігопаду, з відчиненими вікнами тощо. Тож поговорімо про те, коли можна вмикати кондиціонер і як погода впливає на його роботу.

Чи можна включати кондиціонер зимою?

Все залежить від температури за вікном. Тож, перш за все, слід ознайомитися з технічними характеристиками та температурними лімітами пристрою. Ось кілька рекомендацій для використання кондиціонерів взимку.

  • Налаштуйте температуру на 4-5 градусів вище, ніж у приміщенні. Це потрібно не так для пристрою, як для вашого комфорту. 
  • Налаштуйте низьку або середню швидкість вентилятора для рівномірного прогрівання приміщення. 
  • Спрямуйте жалюзі кондиціонера вниз. 
  • Візьміть до уваги, що під час роботи кондиціонера зимою приблизно на 10 хвилин буде запускатися процес розморожування. В цей час внутрішній блок зупиниться. 
  • Після увімкнення кондиціонера взимку внутрішній блок запускатиметься з певною затримкою. 
  • Якщо температура нижче -15℃, бажано не вмикати кондиціонер. Деякі моделі пристосовані й до нижчих температур.

Використовуйте кондиціонери Haier тільки в температурних режимах, які вказані в технічному паспорті. 

Багато моделей справді мають суворі температурні обмеження, адже призначені для охолодження повітря. Проте є кондиціонери, які чудово справляються з роботою взимку та обігрівом приміщення.

Кондиціонери Haier повноцінно виконують свою роботу до -15°C. Це інверторні кондиціонери з автоматичним регулюванням продуктивності. Деякі моделі добре працюють до -20°C, як от Tibio Inverter. А модель Flexis Inverter здатна працювати при температурі від -25°C до +43°C за вікном.

Далі поговоримо про інші питання щодо погоди, які також часто виникають у покупців.

До якої температури можна вмикати кондиціонер?

Деякі моделі інверторних кондиціонерів Haier можуть працювати до -30 градусів без шкоди для техніки. Та все залежить від моделі, тож звертайте увагу на технічні дані кожного пристрою.

Чи можна відкривати вікно коли працює кондиціонер?

Ви можете відкрити вікно, якщо це потрібно, на короткий час навіть під час роботи кондиціонера. Короткі провітрювання ніяк не зашкодять ні пристрою, ні вам. Проте  довготривало або часто відкриті вікна можуть пришвидшити зношування кондиціонера та призводять до непомірного використання електроенергії. Річ у тому, що після досягнення встановленого температурного режиму, кондиціонер або вимикається (кондиціонери ON/OFF), або зменшують продуктивність (інверторні кондиціонери), а в випадку відкритих вікон пристрій не може встановити стабільну температуру і постійно працює на повну потужність.

Чи можна включати кондиціонер в мороз?

Все залежить від моделі кондиціонера та температури. Дозволені температурні межі вказані у технічному паспорті кондиціонера, тож обов’язково ознайомтеся з ними. Якщо температура нижча за вказану в лімітах, не бажано вмикати кондиціонер. 

Використання кондиціонера взимку, в мороз

Чи можна включати кондиціонер в дощ?

Так, можна. Кондиціонери не бояться вологості та дощу, тож ви можете вмикати та вимикати пристрій, коли це потрібно. 

Чи можна вмикати кондиціонер під час грози та вітру?

Включений кондиціонер ніяк не притягує до себе грозу чи блискавки. Хоча є дуже невелика ймовірність, що при влученні блискавки прилади можуть пошкодитися. 

Залишилися питання? Напишіть нам. 

Ви завжди можете отримати консультацію щодо вибору кондиціонера у нас або у наших партнерів.

One thought on “Використання кондиціонера взимку, в дощ, грозу, мороз

  1. Pingback: Як користуватися кондиціонером безпечно і ефективно - Haier

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *